SendMails

Hromadné zasílání emailů a sms 

Profesionální emailing nikdy nebyl snažší! SendMails je nejpoužívanější český software pro snadnou a efektivní personalizovanou e-mailovou hromadnou komunikaci. 
 
 Vyzkoušet program Zdarma Objednávka
 

Neomezený počet zasílaných zpráv

Plná verze programu SendMails Business nebo Business Plus nemá žádná omezení v počtu odesílaných zpráv.

Neomezený počet kontaků

Do programu je možné vložit neomezené množství příjemců, které lze ukládat do libovolného počtu seznamů. 

Automatické odhlašování z odběru

Pomocí Doplňkových služeb programu je možné snadno přidat speciální link pro automatické odhlášení příjemců z odběru.

Zasílání hromadných sms zpráv

Propojením programu a mobilní aplikace získáte silný nástroj pro váš sms marketing.

Časté dotazy

 

 Kolik zaplatím

Zakoupením programu jej získáváte natrvalo s možností po dobu jednoho roku aktualizovat zdarma. Jde tedy o jednorázovou platbu za software a můžete jej trvale používat bez omezení. Žádné další poplatky za program nemusíte platit. 

 Kolik můžu odeslat emailů

Plná verze programu není nijak omezená. To znamená, že s programem SendMails můžete bez problémů odeslat neomezené množství emailových zpráv - samozřejmě v závislosti na nastaveném SMTP serveru. 

 Kolik příjemců můžu do programu přidat

Databáze programu se vyznačuje svoji rychlostí, spolehlivostí a bezpečností. V programu si můžete vytvořit neomezené množství seznamů (skupin) příjemců a do každé z nich přidat neomezené množství kontaktů.

 Co potřebuji abych mohl začít se zasíláním

Abyste mohli zasílat je potřeba nainstalovat program SendMails, ve kterém si následně vytvoříte seznam příjemců a obsah odesílané zprávy. Pro samotné zasílání je pak ještě nutné v programu nastavit odesílací SMTP server.

 Jak je to s odhlašováním příjemců z emailingu

Možnost odhlášení odběru by měla dle zákona obsahovat každá hromadná zpráva. Můžete si vybrat, zda si budete odhlašování řešit vlastními silami (odhlášení emailovou odpovědí nebo vlastním skriptem na webu), nebo využijete Doplňkových služeb programu. V takovém případě snadno v programu jedním kliknutím přidáte do zprávy odhlašovací link.

Kolik zaplatím za odesílání smsek

Zasílání sms zpráv je v programu realizováno přes připojený mobilní telefon. Cena za sms je tedy podle mobilního tarifu, který v mobilu máte. Ideální je v tomto případě tzv "neomezený" tarif.