SendMails

Hromadné zasílání emailů a sms 

Profesionální emailing nikdy nebyl snažší! SendMails je nejpoužívanější český software pro snadnou a efektivní personalizovanou e-mailovou hromadnou komunikaci. 
 
 Vyzkoušet program Zdarma Objednávka
 

Neomezený počet zasílaných zpráv

Plná verze programu SendMails Business nebo Business Plus nemá žádná omezení v počtu odesílaných zpráv.

Neomezený počet kontaků

Do programu je možné vložit neomezené množství příjemců, které lze ukládat do libovolného počtu seznamů. 

Automatické odhlašování z odběru

Pomocí Doplňkových služeb programu je možné snadno přidat speciální link pro automatické odhlášení příjemců z odběru.

Zasílání hromadných sms zpráv

Propojením programu a mobilní aplikace získáte silný nástroj pro váš sms marketing.

4 kroky k hromadnému zasílání

 

Nainstalovat program SendMails

V sekci Ke stažení si stáhnete aktuální verzi programu SendMails. Po stažení instalačního souboru jej spusťte a program bude nainstalován do vašeho PC. Program spustíte s plochy Windows.

Naplnit seznam příjemců

V programu přejděte do sekce Kontakty. Možnosti vytváření seznamu kontaktů jsou velmi široké. Od ručního vkládání emailových adres přes import souborů s adresami (TXT, XLS, CSV, ODS, DBF...) až po automatické načítání z různých zdrojů (GMail, Outlook, ODBC, online CSV, POP3 atd).

Vytvořit zprávu

Přejděte do sekce Zpráva. Zde jsou k dispozici různé možnosti tvorby zprávy. Naleznete zde připravený editor emailových zpráv, který obsahuje všechny důležité prvky pro úpravu písma zprávy, vkládání tabulek, obrázků, odkazů, speciálních značek pro odhlášení atd. Můžete i vybírat z databáze připravených emailových šablon.

Nastavit způsob odesílání

Kliknutím na tlačítko SMTP server nastavíte poštovní server pro zasílání pošty. Může jít o stejné nastavení jako máte ve Vaší poštovní aplikaci (MSOutlook), nebo jiný (např. smtp server Vašeho poskytovatele internetu). Můžete i využít naší nabídky zřízení vlastního SMTP serveru nebo zprovoznit zasílání přes PHP skript.

... a můžete spustit zasílání