SendMails

Hromadné zasílání emailů a sms 

Profesionální emailing nikdy nebyl snažší! SendMails je nejpoužívanější český software pro snadnou a efektivní personalizovanou e-mailovou hromadnou komunikaci. 
 
 Vyzkoušet program Zdarma Objednávka
 

Neomezený počet zasílaných zpráv

Plná verze programu SendMails Business nebo Business Plus nemá žádná omezení v počtu odesílaných zpráv.

Neomezený počet kontaků

Do programu je možné vložit neomezené množství příjemců, které lze ukládat do libovolného počtu seznamů. 

Automatické odhlašování z odběru

Pomocí Doplňkových služeb programu je možné snadno přidat speciální link pro automatické odhlášení příjemců z odběru.

Zasílání hromadných sms zpráv

Propojením programu a mobilní aplikace získáte silný nástroj pro váš sms marketing.

Hromadné odesílání e-mailů je stále častěji využíváno online obchodníky jako metoda neustálé komunikace s potenciálními i stávajícími zákazníky. Hromadné zasílání e-mailů vám umožní v krátké době rozšířit informace o vašich produktech nebo službách velkému počtu příjemců.

SendMails je profesionální, vysoce výkonný e-mailový software pro vaše e-mailové marketingové kampaně. Umožňuje vytvářet a odesílat množství elektronických zpráv neomezenému počtu příjemců.

Ačkoli je program SendMails velmi komplexní aplikací, ovládnout hromadnou rozesílku s jeho pomocí zvládne opravdu každý.

 

Hlavní vlastnosti programu SendMails

 

Odeslání emailu do složky "Doručená pošta"


S mnoha funkcemi, jako je personalizace, použití náhodného textu, odhlášení z odběru a ikonek sociálních sítí, budou váš zprávy pravděpodobně přicházet do složky "Doručená pošta".

Vice informací

Nastavitelná rychlost odesílání zpráv


Program zasílá e-maily libovolnou rychlostí v závislosti na nastavené prodlevě a nastaveném SMTP serveru. Při způsobu zasílání přes PHP skript může být zasílání ještě rychlejší.

Vice informací

Neomezené seznamy příjemců vašich emailů


V programu SendMails není omezen počet příjemců jednotlivých emailových kampaní. Jde o výhodu, protože může být osloveno velké množství zákazníků. Stačí si vytvořit svůj newsletter a poslat ho všem najednou!

Vice informací

Snadné odhlášení z odběru vašich newsletterů


Odhlášení z odběru je důležitou součástí hromadného zasílání. Program SendMails disponuje dokonce několika možnostmi jak příjemce odhlásit - nahráním souboru s e-mailovými adresami, připojením k e-mailové schránce nebo téměř bez práce automatickým linkem pro odhlášení.

Vice informací

Pohodlná tvorba obsahu zasílaných emailových zpráv


Program obsahuje několik možností jak vytvářet obsah zasílané zprávy. Je k dispozici přehledný editor s možností úpravy písma a vkládání tabulek, linků, obrázků a dalších prvků. Také je možné využít připravené emailové šablony nebo jednoduše vložit již hotový html kód.

Vice informací

Možnost zasílání hromadných sms zpráv


Hromadným zasíláním sms zpráv můžete získat přístup k novému kanálu pro oslovení svých zákazníků. Zasílání je realizováno přes připojený mobilní telefon a není tedy potřeba zřizovat komplikované a často nefunkční online sms brány apod.

Vice informací

Zobrazit všechny vlastnosti programu SendMails »